X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Regtr.com, 2006 yılından bu yana sektör içerisinde kurumsal firmalara hizmet vermekte olan roxonet.com bünyesinde 2019 yılında kurulmuş olup son kullanıcılar tarafından hizmetlerin kolaylıkla kullanımı için projelendirilmiştir. 

2021 yılı sonu itibariyle roxonet.com üzerindeki tüm servisler ve kullanıcılar, regtr.com üzerine aktarılarak global pazarda verilen hizmet, ülke içerisindeki müşterilerin de kullanıma sunuldu.

Kurumsal ve bireysel kullanıcılar regtr.com üzerinden hizmetlerini kolaylıkla yönetebilirler. Son kullanıcı tarafında tüm gereksinimleri karşılayan regtr, kullanıcı dostu yapısı ile alan adı kaydından sunucu yönetimine, hosting yönetiminden lisans yönetimlerine kadar her şeyi tek bir panel üzerinden müşterilerinin kullanımına hazır hale getirdi.

Türkiye pazarındaki 14 yıllık tecrübesini, 2019 yılında dünya pazarına aktarmaya başlayan regtr.com, kurulduğu ilk yılın sonunda 8 ülkede yüzlerce müşteriye hizmet vermeye başladı.

Türkiye / Bursa Merkezli ofis ve veri merkezimizde, dünya standartlarında Tier 2+ veri merkezimiz ve 10 yılı aşan tecrübemizle binlerce müşterimize hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi alan adı servisleri, Web Hosting, Cloud Hosting, Sunucu Kiralama / Barındırma, Güvenlik çözümleri ve müşteri destek servisleri başlıklarında gruplayabiliriz.

Kullanıcıların yaşadığı sorunlara verdiğimiz hızlı destek ile ortalama 6 saat içerisinde problemleri çözüme ulaştırıyoruz.

Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en önem verdiğimiz konudur. Hedefimiz, dünya pazarındaki diğer firmalardan farklı olarak ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmeniz.

Her müşteri grubu için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek uzmanlarımız, tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir.

Servis altyapımızda kullandığımız yazılımların yerli üretim olmasına önem vermekle beraber firmamız bünyesinde de yazılım geliştiriyoruz.

Alan adı servisleri kapsamındaki ürünler hariç, tüm ürünlerimizde 7 gün koşulsuz geri iade garantisi bulunmaktadır.

Sözleşmelerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz.